Jiří KůsPersonálně poradenská a vzdělávací společnost MotivP si uvědomuje, že řízení lidských zdrojů je multidisciplinární. Proto se s Vámi budou na blížící se HR konferenci 2015 dělit o zkušenosti nejen lidé z HR, ale i generální ředitelé a lidé z jiných oborů, kteří Vám představí své strategické myšlení a to, jak se jim daří šířit jej napříč celou organizací. Takovým člověkem je i pan Jiří Kůs, interdisciplinární člověk spojující vzdálené světy. Na HR Konferenci 2015 Vám například prozradí, co ho vedlo ke spojení psychologie s moderními technologiemi.

 

Jiří Kůs

Je CEO ve společnosti nanoSPACE. Vystudoval průmyslovou energetiku a později i sociologii a psychologii. Přes 20 let působil v oboru průmyslové automatizace jako obchodní ředitel česko-italské společnosti. Je spoluzakladatelem firmy nanoSPACE a předsedou Asociace nanotechnologického průmyslu ČR, jejíž vznik inicioval. V České republice propaguje nanotechnologie a koncept Třetí průmyslové revoluce amerického ekonoma Jeremy Rifkina.

 

Chcete panu Jiřímu Kůsovi a dalším řečníkům položit věcnou otázku ke konferenci? Nyní máte možnost. Vaše oblíbená aplikace QaA je právě zpřístupněna a můžet se tak podělit o svůj úhel pohledu i Vy.

 

Zeptejte se

 

Chcete se dozvědět více? Nebo se rovnou přihlásit? Podívejte se na náš portál MotivP.com

 

HR Konference 2015